Verdens kuleste dag – Klubber i Oslo og Akershus

1 september arrangeres Verdens kuleste dag på Akershus festning. Bryteforbundet er ansvarlig for en av aktivitetene og viser frem Bryting, Sumobryting og Håndbak fra 11.00-16.00

De som eventuelt er interesserte i å starte opp med en av våre aktiviteter, kan kontakte en av våre klubber. Under her er liste over klubber i Oslo og Akershus. Om en vil komme i kontakt med klubber i andre deler av landet, kan man kontakte Norges Bryteforbund (Bryteforbundet@nif.idrett.no) for dette.

 

Klubb: Krets Gren Epost – klubb Leder Tlf leder: Epost – leder
Christiania håndbakklubb Oslo Akershus HB petter_gd@hotmail.com Petter   petter_gd@hotmail.com
Follo håndbakklubb Oslo Akershus HB til.hammer@gmail.com Hammer, Lars 93006706 til.hammer@gmail.com
Follo kampsportklubb Oslo Akershus SB, sumo martin.dalsbotten@satselixia.no Dalsbotten, Martin 91302556 martin.dalsbotten@satselixia.no
Gjerdrum atletklubb Oslo Akershus Alle post@gjerdrumak.org Skjærmoen, Erik 92894120 e.skjermoen@gmail.com
Gamle Oslo IF Oslo Akershus Alle misog79@gmail.com Adam Fredriksen    
Kolbotn IL, brytegruppa Oslo Akershus Alle kolbotn@bryting.no Jahnsen, Berit 41643576 berit.jahnsen@gmail.com
Lambertseter BK Oslo Akershus Alle post@lambertseterbryteklubb.no Frantzen, Steinar 47457671 steinar.frantzen@peab.no
Lørenskog BK Oslo Akershus Alle post@lorenskogbryteklubb.com Syvertsen, Jon Petter  91731062  
Nesodden idrettsforening, bryting Oslo Akershus Alle   Pål Magnus Bjørlo 90865054 pmbjorlo@gmail.com
Oslo Bryteklubb Oslo Akershus Alle post@oslobryteklubb.no Kari Grothe Karlsen 95194105 kari.grothe.karlsen@coop.no
Oslo og Akershus brytekrets Oslo Akershus Alle owm@eeteuroparts.no  Ole-Willy Molnes 47202363  
Oslo Sumoklubb Oslo Akershus Sumo nwfgrizzly@gmail.com Fægri, Anders  90733279  
Romerrike Sumo og Sandbryteklubb Oslo Akershus Sumo, SB rsandsumo@gmail.com Borg, Chris 41416518  
Sagene IF, brytegruppa Oslo Akershus Alle sageneifbryting@gmail.com Tor Cato Hverven 97782819 bruktsalg@yahoo.no
Skedsmo BK Oslo Akershus Alle arild.overby@getmail.no Kran, Knut-Andreas 96237272 Knut-Andreas.Kran@asko.no
Ski BK Oslo Akershus Alle post@skibryteklubb.no Sigde, Ronny 93008400 ronnsig@online.no
Sportsklubben 09 Oslo Akershus Alle sportsklubben09@gmail.com Bergheim, Håvard 92642192 bergheim.jr@hotmail.com